شرایط خدمات وب ثمین

تـوافقنـامـه

کلیه خریداران سرویسهای وب ثمین موظف به رعایت کلیه شرایط و مقررات مندرج در این توافقنامه می باشند. ثبت سفارش مستلزم پذیرش موارد درج شده در این توافقنامه است و لینک این صفحه در مرحله آخر ثبت سفارش در معرض دید خریدار قرار می گیرد. این شرایط برای تضمین رعایت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، حقوق سایر خریداران وب ثمین و دیگر کاربران اینترنت، قوانین شرکتهای فراهم کننده سرویسهای وب ثمین حسب مورد و رفع موارد اختلافی تدوین شده است. این مقررات جامع نیست و وب ثمین حق اصلاح آنها را در هر زمان بدون نیاز به اطلاع صریح به خریدار پس از انتشار تغییرات در صفحه «ضوابط استفاده از سرویسها» در وب سایت وب ثمین برای خود محفوظ می داند.

وب ثمین

1-1 توافقنامه یا ضوابط سرویس یا ضوابط: کلیه مندرجات این صفحه.
1-2 خریدار: کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به ثبت سفارش برای استفاده از هر یک از سرویسهای وب ثمین و پرداخت هزینه نماید. وب ثمین خریدار را با مشخصات ثبت شده در ناحیه کاربری وی می شناسد.
1-3 کاربر: هر بازدید کننده از هر بخشی از وب سایت کاربر آن وب سایت به شمار می آید.
1-4 سرویس: هر یک از اقلام قابل ارایه توسط وب ثمین اعم از اقلام مندرج در سایت و غیر از آن.
1-5 وب سایت وب ثمین: وب سایت قرار گرفته در آدرس websamin.com و کلیه صفحه های این وب سایت. کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب ثمین می باشد.
1-6 پرتال کاربری: وب سایت قرار گرفته در آدرس www.websamin.com/order که خریدار در آن حساب دارد.
1-7 ناحیه کاربری: صفحه اختصاصی حساب خریدار در پرتال کاربری که خریدار در آن می تواند فهرست سرویسهای خود را مشاهده کند، اقدام به ثبت سفارش جدید کند، برای تمدید یا ارتقای سرویسهای خود اقدام کند، اقدام به پرداخت نماید و درخواست پشتیبانی دهد. مشخصات خریدار در وب ثمین در ناحیه کاربری وی قابل مشاهده است.
1-8 درخواست یا تیکت: مکاتبه خریدار با وب ثمین از طریق ناحیه کاربری خریدار. سوابق کلیه درخواستها یا تیکتهای خریدار در ناحیه کاربری وی با شماره درخواست قابل پیگیری است.
1-9 پشتیبانی: رسیدگی به درخواست خریدار که در ناحیه کاربری وی ثبت شده باشد.
1-10 تعرفه: فهرست سرویسهای قابل ارایه با مشخصات، محدودیتها و قیمتها به نحوی که خریدار از آن آگاه گردد.
1-11 تحویل یا تحویل سرویس: ارسال مشخصات سرویس به خریدار به نحوی که بتواند از سرویس خود کاملاً استفاده کند پس از پرداخت خریدار.
1-12 پلن (بسته) هاست: سرویس ارایه شده برای میزبانی وب سایت یا ایمیل یا فایلهای خریدار با مشخصات تصریح شده در تعرفه.
1-13 فضای هاست یا Diskspace: حداکثر حجم فضایی که کلیه فایلهای خریداران سرویسهای هاست شامل وب سایتها، ایمیلها، دیتابیسها، و لاگهای آنها می تواند مصرف نماید بر حسب مگابایت یا گیگابایت.
1-14 ترافیک یا پهنای باند: جمع کل اطلاعات تبادل شده میان کاربران وب سایت یا وب سایتها و سرور یا سرورهای سرویس دهنده به وب سایتها یا هاست خریدار بر حسب گیگابایت.
1-15 بالا بودن سرور: در دسترس بودن عمومی سرور در حداقل دو نقطه جداگانه در دنیا به نحوی که دسترسهای ضروری برای سرویسهای خریدارن استفاده کننده از سرور برقرار باشد.
1-16 آپ تایم یا Uptime: درصد زمان بالا بودن سرور به نحوی که کلیه سرویسهای هاست یا سرور خریدار در دسترس باشد از کل مدت زمان قرارداد سرویس دهی. مدت زمان تعلیق سرویس خریدار به دلیل رعایت نکردن مفاد این توافقنامه یا عدم پیگیری خریدار برای ایجاد پیش نیازهای برقراری سرویس و نیز مدت زمانی که به علت اقدامات یا عدم اقدام شخص خریدار وی قادر به استفاده از همه یا بخشی از سرویس یا سرویسهای خود نباشد در این زمان محاسبه نمی شود.
1-17 منابع CPU (پردازشی): میزان استفاده وب سایت یا وب سایتهای خریدار از امکانات پردازنده سرور یا سرورهایی که به وب سایت یا وب سایتهای خریدار سرویس می دهند نسبت به کل منابع پردازشی سرور یا سرورها بر حسب درصد یا تعداد.
1-18 منابع RAM (حافظه): میزان استفاده وب سایت یا وب سایتهای خریدار از حافظه سرور یا سرورهایی که به وب سایت یا وب سایتهای خریدار سرویس می دهند بر حسب مگابایت.
1-19 منابع اختصاص داده شده یا تخصیصی: میزان استفاده مجاز سرویسهای خریدار از منابع کلی سرور یا سرورهایی که به سایت یا سایتهای خریدار سرویس دهی می کنند شامل منابع CPU، RAM،‌ فضای هاست،‌ ترافیک و تعداد درخواست یا پروسه های مربوط به وب سایتها.
1-20 اسپم (Spam) یا هرزنامه: ارسال ایمیل به فرد یا افراد بدون تمایل آنها به دریافت ایمیل از فرستنده یا ارسال ایمیل به تعداد زیاد و نامتعارف بنا به تشخیص وب ثمین.
1-21 هاست اشتراکی: کلیه پلنهای هاست مگر آنکه خلاف آن تصریح شده باشد. در هاست اشتراکی منابع سرورها میان خریداران سرویسهای هاست به اشتراک گذاشته می شود.

3-1 روش ارتباطی مستند وب ثمین با خریدار آدرس ایمیل خریدار است که حساب کاربری وی در وب ثمین با آن آدرس ایمیل ایجاد شده است.
3-2 روش ارتباطی مستند خریدار با وب ثمین ثبت درخواست خریدار در ناحیه کاربری وی و دریافت شماره درخواست است.
3-3 درخواستهای کتبی تنها پس از احراز هویت خریدار و دریافت رسید توسط خریدار قابل رسیدگی است.
3-4 ارسال ایمیل از آدرس ایمیل خریدار که در پرتال کاربران وب ثمین ثبت شده باشد برای ارتباط با وب ثمین ممکن است. اما قابل استناد نخواهد بود.
3-5 مسؤولیت اطلاع برای به روز نگه داشتن و اصلاح یا تغییر اطلاعات و کلیه مشخصات خریدار بر عهده وی می باشد.

5-1: نحوه تحویل: پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار و آماده تحویل شدن سرویس سفارش داده شده خریدار اطلاعات لازم در مدت زمان تحویل سرویس از طریق ایمیل ثبت شده خریدار در پرتال کاربری وب ثمین به وی ارسال خواهد شد، مگر آن‌که به درخواست یا توافق خریدار یا بنا به نوع سرویس سفارش داده شده روش دیگری برای تحویل سرویس تعیین شده باشد.
5-2 اشتباه وارد کردن آدرس ایمیل یا مشکل سرویس دهنده‌ي ایمیل خریدار یا دسترس نداشتن خریدار به صندوق ایمیل خود به معنی عدم تحویل سرویس نیست و ارسال ایمیل تحویل از سیستم فروش وب ثمین به منزله تحویل سرویس است. پیگیری مشکلات ناشی از این موارد بر عهده خریدار است.
5-3 در صورتی که به دلیل نقص مدارک یا اطلاعات سفارش یا عدم رعایت پیش نیازهای لازم برای آماده سازی سفارش خریدار امکان تحویل سرویس از وب ثمین سلب گردد پیگیری رفع مشکل بر عهده خریدار است و سرویس تحویل شده فرض می شود. پس از رفع مشکل توسط خریدار وب ثمین به اندازه زمان تحویل سرویس مزبور برای آماده سازی سرویس فرصت خواهد داشت.
5-4 در صورتی که خریدار موفق به تحویل گرفتن سرویس نگردید لازم است در اولین فرصت مراتب را با ارسال درخواست از ناحیه کاربری خود پیگیری نماید. در صورتی که عدم تحویل سرویس ناشی از قصور وب ثمین در تحویل سرویس باشد وب ثمین موظف به جبران مراتب پیش آمده خواهد بود.
5-5 در صورت به تأخیر افتادن امکان استفاده از سرویس به دلیل مشکلات از جانب خریدار و عدم پیگیری به موقع خریدار پس از پرداخت برای رفع مشکل دوره سرویس خریدار از همان زمان پرداخت محاسبه می شود.
5-6 در صورتی که به علت مشکلات خارج از اختیار وب ثمین تحویل سرویس در زمان مقرر شده میسر نگردد وب ثمین می تواند تحویل را تا دو برابر زمان تحویل به تأخیر بیندازد.
5-7 وب ثمین مسؤولیتی در قبال عدم استفاده خریدار از سرویس خریداری شده و تحویل شده ندارد.
5-8 وب ثمین مسؤولیتی در قبال عدم تطابق سرویس خریداری شده و تحویل شده با نیازهای خریدار ندارد. خریدار موظف است پیش از تکمیل خرید درباره سرویس مورد نیاز خود بررسی لازم را انجام دهد.
5-9 خریدار امکان لغو سرویس تحویل نشده تا پیش از دو برابر زمان تحویل را ندارد. پس از این مدت در صورت قصور وب ثمین در تحویل سرویس خریدار می تواند درخواست لغو خرید تحویل نشده و دریافت وجه پرداختی برای سرویس لغو شده را نماید.
5-10 وب ثمین مسؤولیتی در قبال سرویسهای جانبی تهیه شده از مراکز دیگر در ارتباط با سرویس خریداری شده از خود ندارد. سرویسهای مرتبط به دامنه هایی که از طریق وب ثمین ثبت یا تمدید نشده باشند پس از ارسال ایمیل تحویل سرویس یا در صورت عدم پیگیری خریدار تحویل شده فرض می شوند.
5-11 زمان تحویل: زمان تحویل بر اساس بدترین شرایط ممکن تعیین شده است اما در این زمان شرایط غیرمترقبه خارج از اختیار وب ثمین در نظر گرفته نشده است. زمان تحویل سرویسها به شرح زیر است:

 • سرویس هاست: 1 روز کاری
 • ثبت،‌ تمدید و انتقال دامنه: 1 روز کاری
 • سرور: 7 روز کاری
 • گواهی SSL: 7 روز کاری
 • طراحی سایت یا قالب سایت: بنا به مدت توافق شده
 • بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو): بنا به مدت قرارداد
 • نصب سیستمهای مدیریت محتوا: 2 روز کاری پس از فعال شدن سایت
 • تبلیغات در گوگل: 7 روز کاری

5-12 پس از ثبت دامنه و تحویل اطلاعات کنترل پنل آن به خریدار وب ثمین مسؤولیتی نسبت به دامنه نخواهد داشت.
5-13 در مورد ثبت دامنه های ir که باید به تأیید ایرنیک برسد ارسال درخواست ثبت دامنه به ایرنیک و ایمیل اطلاع رسانی به خریدار به منزله تحویل سرویس می باشد. پیگیری مراحل تأیید دامنه از ایرنیک بر عهده خریدار است.
5-14 خریدار موظف است تحویل سرویس، و تطابق و اجرای سرویس تحویل شده بر اساس سفارش خود را کاملاً بررسی نماید.
5-15 در صورت مغایرت سرویس تحویل شده با مشخصات سرویس خریداری شده خریدار موظف به اعلام مراتب در مدت یک هفته پس از تحویل است. تأخیر خریدار پس از این مدت در پیگیری برای اصلاح سرویس حقی از جهت افزایش دوره سرویس دهی برای وی پدید نمی آورد.

7-1 وب ثمین حق دارد در صورت انجام هر یک از فعالیتهای زیر بدون اخطار قبلی نسبت به قطع، تعلیق، یا محدودسازی سرویس خریدار و اجتناب از سرویس دهی در آینده یا پیگیری قانونی و ادعای خسارت از متخلف اقدام نماید:
  • عدم رعایت کپی رایت بین المللی و کشوری.
  • نصب، استفاده یا اجرای برنامه، اسکریپت، کد یا اپلیکیشنی که موجب اختلال در سرورها گردد.
  • انجام هر گونه فعالیتی که موجب اختلال در فعالیت شرکت یا سرویسهای خریداران یا تضییع حق ایشان گردد.
  • تلاش برای اختلال یا نفوذ به سرویسها یا سیستمهای خریداران یا اشخاص ثالث یا استفاده از یا اجازه دسترس دادن به هر گونه کد یا برنامه ای که این امر را تسهیل نماید به صورت عمدی یا سهوی.
  • رعایت نکردن قانون جرایم رایانه ای کشور یا هر یک از قوانین کشوری حسب مورد. کسب اطلاع از قوانین بر عهده خریدار می باشد.
  • ارسال، آپلود، یا اجرای هر گونه فایل اجرایی.
  • استفاده از کدهای آلوده، ویروسی، بدافزارها، و هر گونه برنامه مخرب یا قرار گرفتن این گونه کدها یا فایلها در فضای سرویس خریدار به صورت عمدی یا سهوی.
  • ارسال هرزنامه یا اسپم، به صورت عمد یا سهو و مستقیم یا غیرمستقیم. ملاک تشخیص گزارشهای دریافتی، ابزارها یا سایتهای مونیتورینگ و بررسی وب ثمین است.
  • ارسال ایمیلهای گروهی یا در تعداد زیاد به صورت عمد یا سهو و مستقیم یا غیرمستقیم. ملاک تشخیص ایمیل گروهی شباهت ایمیلها است و مرجع تشخیص وب ثمین است.
  • دریافت یا ارجاع هر گونه گزارش از شرکتهای میزبان سرورها مبنی بر فعالیتها یا کدهای مخرب یا نقض قوانین و مقررات آن شرکتها.
  • راه اندازی میل سرور Open Relay.
  • راه اندازی سرور یا فعالیت IRC.
  • عدم رعایت منابع اختصاص داده شده به سرویس.
  • هر گونه اختلال در امنیت سیستمها، سرورها و شبکه ها.
  • هر گونه تلاش برای آسیب زدن یا خسارت به سایر خریداران یا کاربران.
  • تلاش برای یا دسترس غیرمجاز به داده های وب ثمین یا سرورهای آن، خریداران دیگر یا اشخاص ثالث.
  • تلاش برای یا آزمایش یا جستجوی آسیب پذیریهای یک سیستم، سرویس یا شبکه، وب سایت یا اپلیکیشن.
  • تلاش برای یا هک کردن هر کدام از موارد فوق.
  • تلاش برای یا دسترس به ایمیلهای اشخاص ثالث.
  • تلاش برای یا دستکاری، تغییر یا حذف محتوای وب سایتها یا اپلیکیشنهای اشخاص ثالث بدون مجوز آنها.
  • مداخله در سرویسهای ارایه شده به خریداران یا کاربران دیگر.
  • هر گونه عملی که در این لیست ذکر نشده باشد اما خلاف قوانین کشور ایران یا کشورهای محل قرار گرفتن سرورها یا محل تأمین سرویس خریدار باشد.

7-2 در مواردی که نیاز به بررسی فنی یا حقوقی بیشتری باشد وب ثمین حق دارد سرویس خریدار را تا تکمیل بررسیها معلق نماید.
7-3 وب ثمین هیچ گونه بازپرداختی به خریدار متخلف از ضوابط سرویس اعم از ادعای خسارت خریدار یا هزینه باقی مانده دوره سرویس انجام نخواهد داد.
7-4 خریدار متخلف فارغ از پیگیری اشخاص ثالث در قبال جبران خسارتهای وارد شده به وب ثمین مسؤول است و وب ثمین حق پیگیری کامل را برای خود محفوظ می‌داند.

9-1 کلیه مسؤولیتهای استفاده از سرویسها و کسب اطلاع و رعایت قوانین و ضوابط بر عهده خریدار می باشد و وب ثمین تنها مسؤولیت ارایه سرویس بر اساس تعرفه مشخص شده را می پذیرد.
9-2 خریدار موظف به رعایت حقوق سایر خریداران وب ثمین است. وب ثمین حق تعلیق موقت یا دایم سرویس یا بخشی از سرویس خریدارانی را که خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر خریداران شود دارد و اعتراض خریدار مسموع نخواهد بود.
9-3 خریدار موظف به رعایت کلیه قوانین جمهوی اسلامی ایران و ضوابط وب ثمین است. در صورت تخلف، وب ثمین مجاز به قطع موقت یا دائم سرویس، پیگیری تخلف، و ادعای خسارت است و خریدار موظف به جبران مراتب خسارات و هزینه های وارد شده است. از بابت لغو سرویس خریدار متخلف حق دریافت هیچ وجهی نخواهد داشت و اعتراض وی مسموع نخواهد بود.

11-1 پشتیبانی فنی سرور اجاره شده بر عهده خریدار است و وب ثمین مسؤولیتی در قبال آن ندارد مگر آنکه در تعرفه خلاف آن درج شده باشد.
11-2 ارتباط خریدار با سرور اجاره ای از طریق اتصال ریموت (راه دور) است مگر آنکه خلاف آن در تعرفه درج شده باشد.
11-3 پشتیبانی وب ثمین تنها شامل مشکلاتی که موجب قطع دسترس به سرور شود و ایرادات سخت افزار است مگر آنکه خلاف آن در تعرفه درج شده باشد. در صورتی که مشکل ایجاد شده ناشی از اقدامات خریدار باشد وب ثمین حق دارد برای رفع مشکلات هزینه خدمات را دریافت نماید.
11- 4 وب ثمین موظف است سرور را بدون مشکل و مطابق سفارش خریدار به وی تحویل دهد. مسؤولیت بررسی تطابق سرویس تحویل شده با سفارش بر عهده خریدار است.
11-5 وب ثمین موظف به رفع مشکلات سخت افزاری سرور اجاره شده و تعویض رایگان قطعات معیوب سخت افزاری می باشد. در صورت بروز هر گونه مشکل سخت افزاری خریدار موظف است مراتب را به پشتیبانی وب ثمین اطلاع دهد.

13-1 تاریخ تمدید سرویس منقضی شده از زمان آخرین تاریخ انقضای قبلی سرویس می باشد.
13-2 وب ثمین مسؤولیتی در قبال نگهداری و ارایه یا تحویل اطلاعات سرویس منقضی شده ندارد.
13-3 وب ثمین تاریخ انقضای سرویسها و نیاز به تمدید را از طریق ایمیل ثبت شده خریدار در پرتال کاربری خود به خریدار یادآوری می نماید. اما مسؤولیت کنترل تاریخ انقضا و اقدام به موقع برای تمدید آن بر عهده خریدار می باشد. این اطلاعات در ناحیه کاربری خریدار توسط وی قابل مشاهده است. دسترس نداشتن خریدار به ایمیل خود مسؤولیتی متوجه وب ثمین نمی نماید.
13-4 خریدار موظف سرویسهایی را که تمدید می نماید از لحاظ تمدید شدن کنترل نماید و در صورت اعمال نشدن تمدید حداکثر ظرف 7 روز کاری مراتب را به وب ثمین اطلاع دهد.

15-1 مسؤولیت کامل تهیه نسخه پشتیبان از فایلها و اطلاعات موجود در فضای سرویس خریدار با خود وی می باشد. خریدار باید کلیه داده های مورد نیاز را در محلی غیر از فضای سرویس یا سرورهای وب ثمین نگهداری نماید. در صورت بروز مشکل و امکان پذیر نبودن برگرداندن اطلاعات خریدار از آرشیو پشتیبان اعتراضی مسموع نخواهد بود و مسؤولیتی متوجه وب ثمین نمی گردد.
15-2 وب ثمین جهت امنیت بیشتر از کلیه فایلها و داده های خریداران به صورت هفتگی و ماهانه بکاپ تهیه می نماید. نسخه پشتیبان حداکثر تا 1 ماه نگهداری می شود.
15-3 وب ثمین مسؤولیتی در قبال نگهداری نسخه های پشتیبان سرویسهای منقضی شده نمی پذیرد.
15-4 وب ثمین مسؤولیتی در قبال صحت، به روز بودن و عملکرد نسخه های پشتیبان خود ندارد.
15-5 وب ثمین حق دریافت هزینه در ازای در اختیار گذاشتن نسخه پشتیبان به خریداران را برای خود محفوظ می داند و هیچ تعهدی نسبت به در اختیار گذاشتن نسخه های پشتیبان نمی پذیرد.
15-6 کاربران باید قبل از تاریخ انقضای سرویس هاست از فایل های خود بک آپ تهیه کنند. بعد از انقضای سرویس هاست، وب ثمین هیچ تعهدی نسبت به تحویل بک اپ هاست منقضی شده نمی پذیرد.

17-1 منابع اختصاص داده شده به سرویسها در تعرفه ها مشخص شده است. در صورت وجود هر گونه ابهام منابع اختصاص داده برای عموم سرویسها به شرح زیر است:

 • حداکثر استفاده از منابع CPU در هاست اشتراکی 10 درصد از توان پردازشی سرور هاست در بازه 1 دقیقه
 • حداکثر استفاده از منابع RAM در هاست اشتراکی برابر 150 مگابایت از حافظه فیزیکی سرور.
 • حداکثر فضای هاست، ترافیک و پهنای باند در هاست اشتراکی در تعرفه سرویس درج شده است.
 • حداکثر استفاده از دیگر منابعی که به صورت مشخص قابل اندازه گیری نباشد در حدی است که به تشخیص فنی وب ثمین مصرف استاندارد به شمار رود.
 • 17-2 ملاک تشخیص منابع استفاده شده تشخیص نرم افزارهای مونیتورینگ و تشخیص فنی وب ثمین است.

17-3 در صورت تجاوز منابع استفاده شده سرویس خریدار از حداکثر منابع اختصاص داده شده وب ثمین حق تعلیق یا قطع سرویس تا تعیین وضعیت را برای خود محفوظ می داند. در این صورت پس از ارتقای سرویس یا کاهش مصرف یا رفع مشکل از جانب خریدار وب ثمین اقدام به سرویسدهی مجدد خواهد نمود. از بابت دوره قطع سرویس به دلیل تجاوز از منابع تعیین شده زمانی به دوره سرویسدهی به خریدار افزوده نخواهد شد و کلیه مسؤولیتهای مربوط به قطع سرویس بر عهده خریدار خواهد بود.

وب ثمین مسؤولیتی در قبال انجام وظایف خود در شرایط فورس ماژور و حوادث غیرمترقبه مانند بلایای طبیعی، جنگ، آشوب، شورش، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی، تحریم و عدم امکان مبادله ارز که از حیطه قدرت و اختیار وب ثمین بیرون باشد ندارد. در این موارد وب ثمین حداکثر تلاش خود را برای کاهش اثرات این شرایط می نماید. بروز شرایط فورس ماژور موجب تخطی خریدار از مفاد این توافقنامه نخواهد شد.

وب ثمین در قبال حفاظت از کلیه اطلاعات شخصی خریدار مسؤول است و حق استفاده یا ارایه آنها به اشخاص ثالث یا استفاده تبلیغاتی از آنها را ندارد و تنها در صورت دریافت حکم قضایی اطلاعات شخص مورد تقاضا را به ضرورت قانون در اختیار مقام قضایی قرار خواهد داد. اطلاعات whois دامنه ها که برای عموم قابل مشاهده است از این شمول خارج است.

در صورت بروز اختلاف خریدار موظف ابتدا موضوع را با مدیریت وب ثمین ارجاع دهد. در صورتی که پس از گذشت 15 روز کاری نتیجه ای حاصل نشد خریدار می تواند با مراجعه به مراجع انتضامی و قضایی نسبت به پیگیری و رسیدگی اقدام نماید.

2-1 خریدار شخص حقیقی یا حقوقی است که مشخصات وی در ناحیه کاربری در پرتال کاربران وب ثمین ثبت شده باشد و سرویسهای خریداری شده در حساب کاربری وی تعریف شده باشد و مدیریت شود.
2-2 خریدار تصریح می نماید که کلیه اطلاعات هویتی و مشخصات و اطلاعات تماس و نشانی مندرج در ناحیه کاربری وی صحیح است. وب ثمین حق دارد در هر زمان برای کنترل این اطلاعات از خریدار درخواست مدارک مؤید اطلاعات مندرج در ناحیه کاربری وی را نماید.
2-3 وب ثمین مسؤولیتی نسبت به مشکلات ناشی از ناقص یا اشتباه بودن اطلاعات هویتی و مشخصات خریدار ندارد.
2-4 وب ثمین در رابطه با هر یک از سرویسهای خریداری شده تنها خریدار را با مشخصات تصریح شده در ناحیه کاربری وی به رسمیت می شناسد و مسؤولیتی در قبال درخواستهای دریافتی توسط اشخاص دیگر مرتبط با سرویس یا اشخاصی که سرویس به نمایندگی از آنها خریداری شده مگر در صورت تصریح و درخواست خریدار نمی پذیرد.
2-5 تغییر هویت یا نماینده خریدار تنها با درخواست خریدار با مشخصات فعلی از روش ارتباطی فعلی وی قابل انجام است. وب ثمین حق درخواست مدارک مؤید هویت فعلی یا آتی خریدار یا نماینده وی را برای خود محفوظ می داند.
2-6 کلیه مسؤولیتها و حقوق سرویس به ترتیب بر عهده خریدار و متعلق به وی می باشد.
2-7 در صورتی که به درخواست خریدار و به هر دلیل سرویس به جای مشخصات خریدار با مشخصات فراهم شده توسط وب ثمین سفارش داده باشد کلیه مسؤولیتها و حقوق سرویس به ترتیب بر عهده و متعلق به خریدار می باشد.

4-1 تغییرات ضوابط: ضوابط مندرج در این توافقنامه بر اساس ضرورت یا برای رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران یا قوانین بین المللی مرتبط با سرویسهای ارایه شده وب ثمین یا مقررات شرکتهای طرف قرارداد وب ثمین برای ارایه سرویسها قابل تغییر است. تغییرات پیش از اعمال در همین صفحه منتشر می گردد و کاربران از طریق لینک موجود در صفحه اصلی وب سایت وب ثمین به این موافقتنامه دسترس کامل دارند.
4-1-1 وب ثمین مسؤولیتی برای اطلاع رسانی تغییرات قوانین به کاربران یا خریداران ندارد و مسؤولیت مراجعه به ضوابط بر عهده کاربران یا خریداران می باشد.
4-1-2 کلیه سرویسهای ارایه شده به خریداران مشمول آخرین تغییرات این ضوابط می باشد.
4-2 تغییرات تعرفه: تغییرات تعرفه ها در صفحه های مرتبط با هر سرویس در وب سایت درج می گردد و به جز سفارشهایی که قبلاً پیش فاکتور آنها صادر گردیده باشد همه خریداران موظف به استفاده از تعرفه های جدید می باشند.
4-2-1 در صورت تغییر تعرفه در حین استفاده از سرویس و تمایل خریدار به ارتقای سرویس فعلی خود، خریدار موظف به رعایت تعرفه های جدید خواهد بود. اما سرویسهای خریداری شده تا پایان دوره سرویس با همان تعرفه قبلی ارایه می گردد.
4-2-2 هزینه خدمات جانبی که در حین استفاده از یک سرویس بنا به نیاز و درخواست خریدار در اختیار وی قرار گیرد مطابق آخرین تعرفه دریافت می شود.
4-2-3 ارتقای سرویس هاست از یک پلن (بسته) ‌هاست به پلن (بسته) بالاتر انجام می شود و تنها اختلاف هزینه دو پلن از خریدار دریافت می شود.
4-2-4 سرویسهای خریداری شده تنها در ابتدای دوره جدید به درخواست خریدار و در صورتی که پلن درخواستی جدید خریدار جوابگوی منابع مورد نیاز وی باشد امکان تنزل به پلن پایینتر دارند.
4-3 تغییرات فنی: خریدار به وب ثمین اجازه می دهد در جهت بهبود و ارتقای کیفی سرویسها به صلاح‌دید خود اقدام به تغییرات فنی، سخت افزاری و نرم افزاری در سرورها نماید.
4-3-1 وب ثمین موظف است ترجیحاً چند روز و حداقل یک روز پیش از اقدام به تغییراتی که احتمال دارد سرویسهای خریداران یا برخی از آنها را تحت تأثیر قرار دهد از طریق وب سایت خود یا خبرنامه ایمیلی موضوع را به اطلاع کلیه خریداران متأثر از آن تغییرات برساند.
4-3-2 اگر به دلیل رفع موارد اضطراری غیرمترقبه و فوریتهای فنی که ممکن است سرویس رسانی به خریداران را با اختلال مواجه کند امکان اطلاع رسانی پیش از انجام تغییرات به خریداران وجود نداشته باشد وب ثمین مسؤولیتی در جهت اطلاع رسانی زمان و میزان تغییرات متوجه خود نخواهد دانست.
4-4 تغییرات و انتقال مالکیت: تغییر مالکیت سرویس تنها از طریق درخواست خریدار فعلی از طریق ناحیه‌ي کاربری وی با درخواست کتبی مقدور است.
4-4-1 وب ثمین حق دارد که برای تغییر مالکیت، انتقال دامنه ها و سرویسها یا در اختیار گذاشتن امکان انتقال دامنه ها و سرویسهای خریداران برای تضمین حقوق خریداران سرویسها از خریدار یا متقاضی درخواست مدارک لازم برای احراز هویت نماید.
4-4-2 وب ثمین می تواند تا زمانی که خریدار یا متقاضی جدید مدارک کافی برای تأیید درخواستها فراهم نکرده باشند از اقدام برای تغییر مالکیت، انتقال سرویس یا در اختیار گذاشتن امکان انتقال سرویس خودداری نماید.

6-1 وب ثمین مسؤولیت امنیت سرویسهای خود را در سطح پایه می پذیرد.
6-2 وب ثمین مسؤولیتی در قبال تأمین امنیت تبادل اطلاعات میان خریدار و سرویسهای خود ندارد. خریدار باید فرض را بر ناامن بودن فضای تبادل اطلاعات بگذارد و اقدامات لازم را برای تأمین امنیت ارتباطات آنلاین خود انجام دهد.
6-3 وب ثمین مسؤولیتی در قبال ایرادات امنیتی کدنویسی وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها و برنامه های مورد استفاده خریدار یا وب سایت وی ندارد.
6-4 وب ثمین حق دارد که در صورت مشکلات امنیتی ناشی از وب سایت یا اپلیکیشنهای خریدار به نحوی که موجب تضییع حق خریداران دیگر یا کاربران یا اخلال در سرویس دهی به ایشان یا خسارت به سرورها یا وجهه وب ثمین گردد یا سبب دریافت گزارش یا اخطار از مراکز یا مراجع معتبر یا ذینفع داخلی یا بین المللی گردد بدون اخطار قبلی نسبت به محدودسازی، قطع یا تعلیق سرویس خریدار و پیگیری قانونی و ادعای خسارت اقدام نماید. مرجع تشخیص فنی وب ثمین می باشد.
6-5 وب ثمین موظف است اطلاعات مربوط به سرویسهای خریدار را تنها در اختیار وی بگذارد. اما مسؤولیتی در قبال در اختیار گرفتن این اطلاعات توسط اشخاص ثالث به دلیل قصور خریدار ندارد.
6-6 وب ثمین موظف به رعایت محرمانگی کلیه اطلاعات و داده های مربوط به سرویسهای خریدار و اطلاعات حساب کاربری می باشد و این اطلاعات را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.
6-7 مسؤولیت محرمانه نگه داشتن اطلاعات تحویل داده شده به خریدار با شخص خریدار است.

8-1 کلیه سرویسها تنها باید برای امور قانونی استفاده شوند. انتقال، نگهداری یا انتشار مطالب یا داده هایی که خلاف هر یک از قوانین کشور باشد یا به صورت مستقیم در جهت تخلف از قانون استفاده شود یا به آن کمک کند ممنوع است.
8-2 برخی از موارد محتوای غیرمجاز به شرح زیر است. محتوای غیرمجاز محدود به این موارد نیست: قرار دادن داده های شامل کپی رایت بدون اخذ مجوزهای لازم.

 • استفاده غیرمجاز از علامتها، لوگوها و نامهای تجاری دیگران.
 • هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای ایران. به گزارشهای مراجع قانونی بدون اخطار قبلی ترتیب اثر داده می شود.
 • اهانت به اشخاص، گروهها، نهادها و سازمانها، اقوام کشورها.
 • نشر اکاذیب.
 • ترویج یا حمایت از خشونت یا ترور یا ارتباط با گروههای تروریستی.
 • هر گونه محتوا یا داده های مستهجن یا غیر اخلاقی.
 • کلاهبرداری یا فریب اینترنتی.
 • فعالیت در زمینه هایپ یا سیستمهای هرمی.
 • خرید یا فروش کالاهای غیرمجاز.
  8-3 مسؤولیت کلیه محتوای و هرگونه تخلف عمدی یا سهوی یا توسط اشخاص ثالث مرتبط با وب سایتهای خریداران سرویسهای وب ثمین بر عهده خریدار می باشد.
  8-4 جبران کلیه هزینه ها یا خسارتهای وارد شده به وب ثمین ناشی از تخلف خریدار بر عهده وی می باشد.
  8-5 وب ثمین مطابق قانون موظف در برابر درخواست مراجع قانونی نسبت به تعلیق یا مسدود کردن سرویس و ارایه اطلاعات خریدار متخلف به این مراجع اقدام نماید.

10-1 وب ثمین مسؤولیتی در قبال تحویل اطلاعات موجود در فضای هاست خریداران ندارد.
10-2 وب ثمین مسؤولیتی در قبال آپلود اطلاعات یا فایلهای خریداران در فضای هاست ایشان یا دانلود آن ندارد. در صورت توافق با اخذ هزینه انجام این کار ممکن است.
10-3 مشتری قبل از خرید سرویس هاست باید امکانات مورد نیاز خود را از وب ثمین استعلام کند.
10-4 امکان تغییر دامنه اصلی هاست وجود ندارد. تنها در صورتیکه دامنه اصلی در زمان خرید هاست امکان ثبت نهایی نداشته باشد وب ثمین دامنه اصلی هاست را تغییر خواهد داد.
10-5 وب ثمین اجازه مسدود کردن تابع های غیر امن و غیرضروری را دارد.
10-6 وب ثمین مسؤولیتی در قبال نصب رایگان نرم افزار برای خریداران هاست ندارد.
10-7 در صورت نصب CMSهای رایگان در فضای هاست خریداران به رایگان یا با اخذ هزینه وب ثمین مسؤولیتی در قبال آموزش استفاده، راه اندازی سایت، طراحی سایت، تغییر قالب یا ماژولها یا ویژگیهای CMS نصب شده یا پشتیبانی آن ندارد.
10-8 وب ثمین از طریق صفحه های اصلی وب سایت خود، مرکز آموزش وب سایت، وبلاگ آموزشی، مشاوره و روشهای دیگر جهت راهنمایی خریداران تلاش می کند. اما هیچ گونه مسؤولیتی در قبال آموزش استفاده خریداران از سرویسهای خود نمی پذیرد. خرید موظف است اطلاعات لازم را کسب نماید.

12-1 تمدید دامنه های منقضی شده در صورت مقدور بودن ممکن است مطابق قوانین ثبت کننده بین المللی دامنه مشمول هزینه شود. انتقال دامنه های منقضی شده مقدور نمی باشد.
12-2 تاریخ مستند ثبت و زمان باقی مانده از دوره ثبت دامنه اطلاعات whois دامنه است.
12-3 اگر ثبت یا انتقال دامنه خریدار به دلیل رد درخواست از سوی مرکز ثبت مرجع، ثبت دامنه توسط شخص دیگر در حین ثبت، یا عدم تکمیل مراحل انتقال یا هر دلیل دیگری که خارج از اختیار وب ثمین باشد ممکن نشود وب ثمین تنها موظف به برگرداندن مبلغ پرداختی به اعتبار خرید ناحیه کاربری خریدار می باشد. در صورت عودت وجه به حساب بانکی خریدار وب ثمین حق دارد هزینه انتقال و هزینه خدمات خود را از وجه برگشتی کسر نماید.
12-4 وب ثمین حق ممانعت از انتقال دامنه خریدار به درخواست وی را ندارد. وب ثمین حق دارد برای انتقال دامنه هویت خریدار را احراز نماید.
12-5 وب ثمین سرویس ثبت و انتقال دامنه را به عنوان نماینده فروش و واسط انجام می دهد. پذیرفته نشدن درخواست ثبت یا انتقال دامنه خریدار توسط توسط ثبت کننده بین المللی یا رجیستری دامنه مسؤولیتی را متوجه وب ثمین نمی سازد.
12-6 در مورد دامنه های ir وب ثمین مسؤولیتی در قبال ارسال مدارک درخواستی مرکز ثبت دامنه ir (ایرنیک) یا رفع نواقص اطلاعات خریدار ندارد. ارسال ایمیل اعلام وضعیت ثبت دامنه از وب ثمین به منزله تحویل سرویس می باشد.
12-7 مسؤولیت اطلاعات و مشخصات اظهار شده مالک دامنه با شخص خریدار می باشد و وب ثمین مسؤولیتی در قبال مشکلات احتمالی پیش آمده برای مالکیت دامنه ندارد.
12-8 خریدار موظف است حقوق مالکیتی دامنه را پیش از ثبت بررسی نماید. در صورت اقامه هر گونه دعوی مالکیتی داخلی یا بین المللی از طرف اشخاص ثالث و رأی مراجع صالح ایرانی یا بین المللی وب ثمین موظف است مطابق آرای صادر شده اقدام نماید.
12-9 وب ثمین مسؤولیتی در قبال بازگرداندن دامنه از دست رفته یا دامنه منقضی شده ای که تمدید آن ممکن نیست ندارد.

14-1 مدت زمان قطع یا تعلیق موقت سرویس خریدار به علت عدم پرداخت مطالبات وب مین، بررسی تخلفات و نقض ضوابط یا رفع مشکلات فنی ناشی از قصور یا اقدامات خریدار مسؤولیتی متوجه وب ثمین نمی سازد و به مدت زمان تعیین شده سرویس دهی چیزی افزوده نمی شود.
14-2 استفاده از هر گونه تخفیف یا خدمات رایگان یا هدیه تنها در زمان خرید ممکن است و پس از آغاز مدت قرارداد قابل رجوع نخواهد بود و از بابت استفاده نشدن از آن اعتباری به کاربر تعلق نمی گیرد.
14-3 وضعیت اعتبار، فهرست سرویسها، پرداختها و درخواستهای خریدار در ناحیه کاربری وی موجود است و خریدار همواره می تواند برای اطلاع از آنها به ناحیه کاربری خود مراجعه نماید.

16-1 وب ثمین دارای گارانتی برگشت وجه به مدت 7 روز تقویمی از زمان خرید بدون هیچ شرطی تنها برای سرویسهای هاست جدید خریداری شده است. پس از این زمان درخواست برگشت پول مسموع نخواهد بود.
16-2 گارانتی برگشت پول در مورد تمدید یا ارتقا سرویسها اعمال نمی شود.
16-3 گارانتی برگشت پول تنها مشروط به وجود مشکلی در سرویس خریدار که از جانب وب ثمین باشد، ناشی از قصور یا اقدامات خریدار یا اشخاص ثالث نباشد، ناشی از عوامل خارج از اختیار وب ثمین نباشد و توسط پشتیبانی وب ثمین قابل حل نباشد در تمام دوره سرویس خریدار برقرار است. گارانتی برگشت پول شامل مشکلات دیگری که در این توافقنامه وب ثمین در مورد آنها از خود رفع مسؤولیت کرده باشد یا امکان برگشت پول را برای آنها رد کرده باشد نمی شود.
16-4 سرویسهای زیر به هیچ وجه گارانتی برگشت پول مشروط یا بدون شرط ندارند:

 • هزینه های کلیه خدمات مربوط به دامنه ها
 • سرور مجازی یک ماهه
 • هزینه های سرورهای اختصاصی و تجهیزات و خدمات جانبی مرتبط با آنها
 • لایسنس و نرم افزارهای خریداری شده
 • IPهای اختصاصی
 • گواهی SSL

16-5 در صورت اختلال در سرویس خریدار مدت زمان اختلال در صورتی که زمان مجموع آن از 0٫2 درصد مدت زمان سرویس خریدار بیشتر باشد پس از تأیید فنی وب ثمین به درخواست خریدار به مدت سرویس وی افزوده می شود.
16-6 ملاک وجود اختلال گزارش فنی وب ثمین و حداقل یک سایت معتبر تخصصی رهگیری اختلالات مرتبط به سرویس خریدار است.
16-7 خدمات پشتیبانی از طریق ارسال درخواست از ناحیه کاربری خریدار یا ارسال ایمیل به آدرس پشتیبانی وب ثمین و به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته ارایه می شود.
16-8 خدمات پشتیبانی از طریق تلفن در روزهای کاری از ساعت 9 تا 19 شنبه تا چهارشنبه و پنج شنبه ها از ساعت 9 تا 13 انجام می گیرد.
16-9 تنها روش مستند برای دریافت خدمات پشتیبانی و گارانتی ارسال درخواست از ناحیه کاربری خریدار است که با اختصاص شماره درخواست قابل پیگیری و ارجاع می باشد.
16-10 حداکثر زمان پاسخگویی به درخواستهای پشتیبانی 24 ساعت می باشد. درخواستهایی که نیاز به بررسی یا پیگیری بیشتر دارد پس از اعلام به خریدار حداکثر تا 7 روز پیگیری می شود و پاسخ قطعی به خریدار ارایه می گردد.
16-11 عدم رضایت خریدار از خدمات پشتیبانی یا فنی باید ظرف مدت 24 ساعت از طریق فرم تماس با مای موجود در وب سایت وب ثمین با مدیریت مطرح گردد.
16-12 مسؤولیت وب ثمین تنها در حد سرویس خریداری شده از وب ثمین است و در قبال مشکلات جانبی دیگر مانند اختلالات اینترنت، برنامه نویسی وب، نحوه راه اندازی سایت، استفاده یا نصب نرم افزارها، و دامنه هایی که از اشخاص ثالث تهیه شده باشند مسؤولیتی ندارد.
16-13 سرویسها، و رویه عمومی وب ثمین بر اساس استانداردهای داخلی و بین المللی و مصالح وب ثمین تعریف شده است و حسب درخواست خریدار خاص به صورت موردی قابل تغییر یا تفکیک نمی باشد. خریدار موظف است بررسیهای لازم را پیش از خرید انجام دهد.
16-14 وب ثمین مسؤولیتی در قبال عدم تطابق سرویس خریداری شده با نیازهای خریدار ندارد. خریدار موظف است با توجه به تعرفه ها و مشخصات درج شده سرویس را بر اساس نیازهای خود سفارش دهد.
16-15 وب ثمین مسؤولیتی در قبال مشکلات نصب یا به کار اندازی نرم افزارها یا اپلیکیشنهایی که مورد تأیید واحد فنی وب ثمین نیست نمی پذیرد.

18-1 روشهای پرداخت هزینه سرویسها و شماره حسابها در صفحه «روشهای پرداخت» در وب سایت وب ثمین مشخص شده است.
18-2 خریدار موظف است تأییدیه پرداخت خود را تا پایان دوره سرویس نزد خود نگه دارد.
18-3 هزینه درج شده در صورت حساب در صورت عدم اقدام خریدار برای پرداخت تنها تا یک ماه معتبر است در صورت افزایش هزینه ها در صورت پرداخت پس از این مدت خریدار موظف به پرداخت اختلاف هزینه خواهد بود.
18-4 وب ثمین حق دریافت جریمه تأخیر در پرداخت، هزینه فنی راه اندازی مجدد سرویسهای قطع یا تعلیق شده و سرویسهای منقضی شده را برای خود محفوظ می داند.
18-5 وب ثمین حق کسر کلیه هزینه های اشاره شده در بالا را از اعتبار موجود در ناحیه کاربری خریدار پس از اعلام به وی برای خود محفوظ می داند و اعتراض کاربر پس از دریافت اخطار پذیرفته نخواهد بود.
18-6 در صورتی که وب ثمین تشخیص دهد کاربر به هر دلیل از امکاناتی بالاتر از تعرفه سرویس خود در کل دوره یا بخشی از آن برخوردار شده است حق دریافت مابه التفاوت هزینه از خریدار را برای خود محفوظ می داند.
18-7 در صورت تأخیر در پرداخت هزینه ها وب ثمین حق قطع سرویس را تا زمان پرداخت هزینه برای خود محفوظ می داند. در صورت پرداخت هزینه و فعال شدن مجدد سرویس بابت دوره قطع سرویس حقی به خریدار تعلق نمی گیرد و زمانی به دوره سرویس وی افزوده نخواهد شد.
18-8 در صورت تأخیر در پرداخت هزینه ها وب ثمین حق دارد با تملک برخی از سرویسهای دیگر خریدار یا قطع آنها نسبت به کسر مبلغ آنها از بدهی خریدار اقدام نماید.
18-9 وب ثمین در پذیرش استفاده خریدار از تخفیفات، اعتبار رایگان و هدیه های خرید مختار است.
18-10 برای هر سرویس تنها یک بار می توان از تخفیفات، اعتبار رایگان و هدیه های خرید استفاده کرد.
18-11 اعتبارات رایگان و هدیه های خرید قابل تبدیل به ارزش ریالی و کسر از صورت حساب نمی باشند.
18-12 برگشت پول خریدار خارج از گارانتی برگشت پول بدون شرط تنها در صورتی ممکن است که مشکل ایجاد شده در سرویس خریداری شده مربوط به وب ثمین باشد و توسط پشتیبانی وب ثمین قابل حل نباشد.
18-13 برگشت پول تنها به حساب خریدار و طی 7 روز کاری با درخواست وی و اعلام اطلاعات حساب به نام خریدار پس از تأیید مشکل از جانب وب ثمین مقدور است. در صورت تناقض در اطلاعات حساب و مشخصات ثبت شده خریدار در پرتال کاربری وب ثمین حق درخواست مدارک احراز هویت خریدار را برای خود محفوظ می داند.

با ثبت سفارش، عضویت در پرتال کاربری وب ثمین یا خرید از وب تمین شخص مفاد مندرج در این توافقنامه را پذیرفته است و نیازی به اخذ امضا از وی وجود ندارد.

سرویسهای وب ثمین به همان صورت که هستند ارایه می شوند و فارغ از آنچه در این توافقنامه درج شده شامل هیچ گارانتی یا تضمین صریح یا ضمنی نمی شوند. هیچ گونه ضمانتی در قبال مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، قطع نشدن، امنیت و… ارایه نمی شود. ارایه هر گونه ضمانت کتبی یا شفاهی توسط هر فردی مرتبط یا غیرمرتبط به وب ثمین خلاف مندرجات این توفقنامه فاقد اعتبار است. وب ثمین خسارتی بابت کارکرد سرویس خود به هیچ نحو نمی پردازد و مسؤولیتی در قبال حوادث احتمالی نمی پذیرد.
سقف خسارت قابل اثبات توسط مرجع رفع اختلاف به اندازه هزینه پرداختی خریدار برای همان سرویس به شرط عمد بازگشت قبلی مبلغ پرداختی خواهد بود و وب ثمین مسؤولیتی در قبال خسارات مازاد بر این مبلغ نمی پذیرد.

عدم اجرای بخشی از ضوابط این توافقنامه نسبت به خریدار یا دیگران به منزله حق سلب حق اجرای ضوابط از وب ثمین نخواهد بود.

قـوانـیـن اختـصاصـی تـبلیغـات

1-امکان تبلیغات روی سایت های ریدایرکت وجود ندارد و سایت می بایست از حالت ریدایرکت خارج و بصورت پارک دامین در بیاید.

2-اگر سرویس خریداری شده از نوع تحویل اکانت باشد، بعد از پرداخت هزینه، در کمتر از ۱ ساعت اداری اکانت اصلی گوگل ادوردز ایجاد و دسترسی برای خریدار از طریق ایمیل ارسال می شود.

3-اگر سرویس خریداری شده از نوع مدیریت اکانت توسط تیم فنی ثمین باشد، بعد از ثبت سفارش و پر نمودن فرم تبلیغات، در کمترین زمان تبلیغات توسط تیم فنی ثمین، ایجاد و بعد از تایید نتیجه اعلام می شود. سپس دسترسی جهت نمایش گزارش ها و وضعیت کمپین ارسال می شود.

4-مشتری متعهد می گردد در خصوص موارد زیر درخواست تبلیغات ندهد:

 • امکان فعالسازی تبلیغات که محتوی آن خلاف موازین جمهوری اسلامی ایران می باشد وجود ندارد.
 • فروش آنلاین دارو
 • سایت های شرط بندی
 • سایت های باینری آپشن

توجه:

توصیه می شود قبل از خریداری سرویس، اگر موضوع کسب و کار شما، خاص می باشد حتما با تیم پشتیبانی ثمین مشورت کنید

۵- در صورت ساسپند شدن تبلیغات بدلایل مسائل مالی، ۱۰۰ درصد مسئولیت ان به عهده ثمین می باشد و هزینه پرداختی آنی عودت داده می شود اما اگر تبلیغات شما بدلیل متن تبلیغات باشد ثمین درخواست عودت وجه را به گوگل ارسال می کند بعد از عودت وجه ( حدود ۱۴ روز زمان می برد) هزینه عودت داده می شود.
۶- تعهد ثمین جهت فراهم نمودن دسترسی کاربر به حساب ادوردز، فقط به اندازه شارژ خریداری شده توسط مشتری در تمامی سرویس ها ( اختصاصی و مدیریت شده) می باشد و ثمین بعد از اتمام شارژ خریداری شده در صورت عدم تمدید، دسترسی کاربر را از اکانت ادوردز بطور کامل حذف خواهد کرد.
۷- در صورت دریافت کوپن تخفیف که گاهی اوقات گوگل به پارتنرهای رسمی خود ارائه می کند، ثمین انها را به مشتریانی که ماهانه بیش از ۱۰۰۰ کرون هزینه تبلیغات می کنند برای یکبار ارائه خواهد کرد و ان نیز مشروط به دریافت کوپن تخفیف از سمت گوگل می باشد و ثمین در این مورد تصمیم گیرنده می باشد.
۸- اگر به هر دلیلی، مشتری در زمان فعال بودن تبلیغات از نوع مدیریت شده ، پشیمان شود ثمین معادل با شارژ باقی مانده، هزینه را به مشتری عودت خواهد داد
۹- مدت زمان عودت وجه تبلیغات مدیریت شده، ۷ روزکاری از زمان اعلام مشتری می باشد.

۱۰- هزینه انتقال عودت وجه، به عهده مشتری می باشد.