طراحی سایت

طراحـی سـایـت

تیم برنامه نویسان وب ثمین، طراحی طیف وسیعی از وبسایتها را در سابقه کار خود دارد و نمونه کارهای انجام شده و رضایت کامل کارفرمایان گواه کیفیت کار نهایی ماست.

همواره کوشیده ایم که برای جلب رضایت کامل مشتری با سرلوحه قرار دادن نیازها و درخواست مشتری وبسایت طراحی شده را مطابق با آخرین پیشرفت های فناوری وب و جدیدترین روش های طراحی وب با ظاهری چشم نواز و بهترین عملکرد تحویل دهیم.

تجربه چندین ساله وب ثمین در زمینه طراحی وب سایت های داینامیک، استاتیک، فلش و پرتال سازمانی اطمینانی است تا شما پروژه های طراحی وب سایت خود را به ما بسپارید.

طراحی سایت

چرا باید طراحی سایت خود را به وب ثمین بسپارید؟

طراحی سایت

طراحی خلاقانه و مدرن

طراحی سایت

طراحی کاملا رسپانسیو و واکنش گرا

طراحی سایت

رعایت اصول برندیگ در طراحی

خدمـات طـراحـی سایـت وب ثمیـن:

طراحی خلاقانه، مدرن و مطابق اصول پایه سئو با قیمت مناسب

طراحی سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی

این نوع وب سایت مناسب کلیه شرکت ها

و کسب و کارهای تولیدی و تجاری و بسیاری سازمان ها است

طراحی سایت شخصی

طراحی وب سایت شخصی

وبسایت های شخصی برای معرفی فرد

دیدگاه های علمی یا فرهنگی، ارایه سوابق و فعالیت های هنری مناسب هستند

طراحی فروشگاه آنلاین

فروشگاه های آنلاین وبسایت هایی اند که از طریق آنها

بازدیدکنندگان می توانند اقدام به خرید محصولات ارائه شده در سایت کنند

پـروسه طـراحـی سایـت در وب ثمیـن:

طراحی سایت در وب ثمین در پنج گام کشف و برنامه ریزی، طرح، توسعه، راه اندازی، تکامل و رشد انجام میشود تا خروجی کار مطلوب کارفرما و در بالاترین سطح ممکن باشد

طراحی سایت

کشف و برنامه ریزی

اولین گام ما پی بردن به خواسته های شما و کشف روش درست برای اجرای این خواسته هاست. برای طراحی یک وب سایت موفق باید درک درستی از عملکرد سایت و نوع ارتباط مشتریان یا مخاطبان با سایت داشته باشیم. تفاهمات این گام دربرگیرنده چهارچوب کلی سایت، گستره کار، برنامه زمانی و بودجه می گردد و معمولاً گرافیک و نمایش ظاهری سایت مطرح نیست. اما مشخص می شود که سایت شما به چه نحو عمل خواهد کرد، چه امکاناتی خواهد داشت و مخاطب چگونه از آن استفاده خواهد کرد.

طراحی سایت

طرح

طراح می کوشد مفهوم اولیه را به کمک تجربه خود و انتظارات شما و مشتریانتان و حجم فعالیت سایت به ایده ای عملی با ظاهری زیبا و کاربردی تبدیل کند. علاوه بر ظاهر و گرافیک، چیدمان عناصر سایت و محتوا، منوها و نحوه دسترس کاربر به صورت نهایی مشخص می شود و طراح می تواند کار را آغاز کند. فیدبک شما در این مرحله راهنمای اصلی در اصلاح و تکامل ایده ها خواهد بود. انتظار طراح این است که پس از سه مرحله اصلاح ایده ها از شما چراغ سبز آغاز کار را بگیرد.

طراحی سایت

توسعه وب سایت

طراحان ما با استفاده از بهترین روشها و فناوریهای موجود کار توسعه سایت را انجام می دهند. کاربرپسندی، جذابیت، کارآمدی، سرعت سایت، تناسب با موتورهای جستجو و امنیت از جمله معیارهایی اند که طراح در اجرای کار بر آنها تمرکز می کند. تمام این موارد پیش از ارایه کار به شما تست و ایرادات احتمالی برطرف می شود.

طراحی سایت

راه اندازی

پس از چک کردن نهایی، سایت برای بازبینی شما آپلود می شود. اگر پس از مشاهده کار ایرادات یا اصلاحات جزیی در نظر داشته باشید تا 3 مرحله اصلاحات با توجه به نظرات شما اعمال خواهد شد. در پایان این مرحله سایت شما برای عموم کاربران بارگذاری خواهد شد. کلیه اطلاعات سایت تحویل شما می گردد و آموزش لازم برای مدیریت سایت به شما ارایه می گردد.

تکامل و رشد

در صورت تمایل شما وب ثمین پس از راه اندازی سایت نیز در کنار شما خواهد بود. مشاوره، بازاریابی، سئو، مدیریت محتوا بخشی از خدمات ماست. این موارد غیر از ضمانت فنی سایت است که تا 6 ماه پس از تحویل سایت برقرار است. در این فاصله 6 ماهه هر گونه ایراد یا مشکلی در سایت خود مشاهده بفرمایید تیم توسعه وب ما مسؤولیت حل آن را بر عهده خواهد داشت.

ویـژگی های طـراحی سایـت توسط وب ثمیـن

ما معتقدیم که خدمات طراحی سایت را با بهترین کیفیت ارائه میدهیم

طراحی سایت

طراحی و کدنویسی مطابق اصول سئو

طراحی وب سایت

پشتیبانی کامل

طراحی سایت شرکتی

دسترسی کامل به پنل مدیریتی سایت

طراحی فروشگاه آنلاین

امنیت بالای سایت های طراحی شده

طراحی سایت

پـشتیبـانی و نـگهداری وب سایـت:

وب ثمین خدمات پشتیبانی و نگهداری وب سایت شامل مدیریت محتوا، بکاپ، آپدیت، اشکال گیری و بروزرسانی و کلیه سرویس های مربوط را به شرکت ها و صاحبان کسب و کار ارائه می دهد. بسته به حجم فعالیت سایت و گستره مخاطبان و مقدار زمان لازم برای تغییرات مورد نظر شما برنامه نویسان وب ثمین می توانند بسته خدمات پشتیبانی وب سایت را متناسب با کار شما تعریف نماید.

  • افزودن امکانات جدید
  • پلن های ماهانه یا سالانه
  • مدیریت تجاری یا محصولات
  • به روزرسانی محتوا و افزودن بخش ها و مطالب جدید
  • به روزرسانی های نرم افزاری یا امنیتی
  • کمپینهای ایمیلی یا خبرنامه
  • تغییرات گرافیکی
  • ارتقای سایت
  • بکاپ گیری

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین وب ثمین تماس بگیرید

طراحی سایت

تماس از 9 صبح الی 10 شب

09904776722

(تنها امور طراحی سایت)