اطلاعیه ادغام وب ثمین و لیموهاست

اطلاعیه ادغام واحد هاستینگ وب ثمین و لیموهاست از پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه

“وب ثمین” و “لیموهاست” ادغام شدند. کاربران عزیز، به اطلاع می‌رسانیم از تاریخ 29 اردیبهشت 1401 خدمات هاستینگ وب ثمین تحت برند لیموهاست ارائه می‌شود. توجه داشته باشید که طی فرایند ادغام، هیچ‌گونه تغییر و اختلالی در سرویس های شما و یا تاریخ سررسید آنها رخ نمی‌دهد، صرفا عملیات خرید یا تمدید سرویس‌ ها ازین پس در پنل کاربری لیموهاست انجام خواهد شد.

با توجه به اینکه فرایند‌های ادغام و انتقال بصورت کامل انجام شده است، شما از طریق پنل کاربری لیموهاست، به سرویس‌ها و دامنه‌های خود دسترسی خواهید داشت. ضمنا توجه داشته باشید اطلاعات ورود به پنل لیموهاست طی 24 ساعت آینده به ایمیل شما ارسال خواهد شد. اگر به هر دلیل ایمیل را دریافت نکرده اید، لطفا از طریق تماس با شماره تلفن 02191096769 (پشتیبانی لیموهاست) این مورد را پیگیری و نسبت به دریافت اطلاعات حساب کاربری خود اقدام بفرمایید.

لیموهاست، میزبانی قدرتمند و متعهدی است که طراحان آن افراد با تجربه و متخصص حوزه هاستینگ کشور و جهان هستند. لیموهاست با پشتیبانی 24 ساعته، اجرای پروتکل‌های سختگیرانه امنیتی و پیاده سازی فرایندهای مدیریتی مدرن، تجربه میزبانی امن و پایداری برای شما رقم خواهد زد. چنانچه هر سوالی داشتید همکاران ما بصورت 24 ساعته در بخش تیکت‌ها در خدمت شما هستند.

ضمنا توجه داشته باشید تغییرات ایجاد شده تنها در واحد ثبت دامنه و هاستینگ و گواهی SSL می باشد و خدمات دیگر همچون طراحی سایت، سئو و تبلیغات در گوگل طبق روال گذشته توسط وب ثمین انجام می شود.