Menu

سئو

سئو (SEO) یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو چیست؟

«سئو» (SEO) یا بهینه سازی موتور جستجو به مجموعه عملیاتی گفته می شود که برای ارتقای رتبه وب سایت شما در نتایج جستجوگرهای اینترنتی مانند گوگل و افزایش بازدید مفید سایت با هدف افزایش سهم وب سایت شما از بازار یا کاربران هدف انجام می شود.
در موفقیت سئو درک اصول رتبه بندی سایتها در موتورهای جستجو، نحوه جستجو و عبارتهای جستجوی مورد استفاده کاربران، مشخص کردن مخاطبان هدف و استمرار کار اهمیت اساسی دارند. افزایش بازدید بی هدف، تبلیغات برنامه ریزی نشده، و تلاش برای فعالیت در حوزه های نامرتبط و بدون تمرکز برای موفقیت کسب و کار آنلاین شما سودبخش نخواهد بود.

وب ثمین در زمینه مشورت، برنامه ریزی و اجرای کلیه مراحل کمپینهای سئو آماده ارایه خدمات به وب سایتها و صاحبان کسب و کار است. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی کار با ما تماس بگیرید.

سئو

استفاده از خدمات سئو (SEO) وب ثمین

چرا به سئو (SEO) نیاز دارید؟

بیشتر کاربران اینترنت برای یافتن سایتهای مفید، خرید محصولات اینترنتی، تحقیق پیش از خرید یا سفارش محصولات یا خدمات و کسب اطلاعات از موتورهای جستجو استفاده می کنند. معمولاً وقتی شما مرورگر وب خود را باز می کنید به صورت پیش فرض صفحه اصلی یکی از موتورهای جستجو و اغلب گوگل باز می شود. پربازدیدترین سایتها در ایران جستجوگرهای گوگل و پس از آن یاهو هستند.
اگر بتوانید سایتتان را در رتبه های بالای نتایج جستجو برای کلمه های مرتبط با زمینه فعالیت خود در معرض دید کاربران بگذارید شانس بسیار بیشتری برای جذب بازدیدکنندگان علاقه مند و مشتریان بالقوه دارید. سئو بخت شما را برای رقابت در بازار آنلاین چند برابر خواهد کرد.

Background Color:
 
Background Pattern:
Reset